Megszerezték harmadik győzelmüket a junior lányok az NB I. B-ben

| 2010. 12. 13. | 13:24:37
Debrecen – Begyűjtötte harmadik sikerét a felnőtt női kosárlabda NB I. B-ben a DSC-SI 15-16 év átlagéletkorú junior csapata. A Bajusz-gárda a fővárosban, az OSC ellen tudott nyerni.

A debrecenieknek jó kezdés után, szinte végig vezetve, szoros, izgalmas meccset sikerült nyerni idegenben. Döntőnek bizonyult, hogy jól lepattanóztak a lányok, s hogy viszonylag pontosan dobtak mezőnyből és a büntető vonalról egyaránt. Az izgalmas végjátékot (s ezzel a meccset) pontos, fegyelmezett játékkal sikerült megnyerni a második félidőben, a gyorsaság hiányát durvasággal kompenzáló orvosisok ellen - értékelt Bajusz György edző.

A gárda ezzel 3 győzelemmel és öt vereséggel a hetedik helyen áll az NB I. B Keleti csoportjában.

Női kosárlabda NB I. B:

OSC-DSC-SI 56-59 (11-19, 12-13, 16-10, 17-17). A debreceniek legjobb dobói: Hoffmann Flóra 15, Szabó Réka 11/6, Gaszner Anna, Shirian Fatime 8-8 pont.