Veszprémi kézisuli a magyar szuperrangadón

| 2009. 11. 29. | 17:42:11
Hat góllal győzött a Veszprém a Szeged otthonában a Budapest Bank Liga őszi rangadóján. Az első félidő még szoros volt, a második már nem.

Az első félidőben szinte végig vezettek a szegediek, de csak egy, legfeljebb két góllal. A szünet előtt sikerült a veszprémiek számára az egyenlítés, és a lendületüket a második félidőre is átmentették, amikor fokozatosan felőrölték a Tisza-partiak ellenállását. A bakonyiak továbbra is százszázalékosak a bajnokságban, és úgy is vezetik a tabellát, hogy egy meccsel kevesebbet játszottak, mint a Szeged.Végül a továbbra is százszázalékos bakonyiak hatgólos győzelemet arattak legnagyobb riválisuk otthonában.

Budapest Bank Liga, 13. forduló:
PICK-SZEGED-VESZPRÉM 30-36 (16-16)
Szeged, 2 500 néző. Játékvezetők: Herczeg, Südi.
SZEGED: Marjanac, Liszkai (kapusok), Andjelkovics 6, Ghionea 4, Herbert, Krivokapics 5, Nenadics 9 (2), Oszmajics, Simon, Vadkerti 4, Vancsics, Zubai 2. Edző: Dragan Djukics.
VESZPRÉM: Perics, Fazekas (kapusok), Eklemovics 4, Gulyás, Iváncsik G. 7 (3), Iváncsik T. 4, Korazija, Lapcsevics, Lusnyikov, Pérez 4, Sesum 7, Sulics 6, Terzsics 3, Vilovszki 1. Edző: Mocsai Lajos.
Kiállítások: 14, ill. 16 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/5.