Vereség Tatabányán (is)

| 2009. 09. 23. | 21:43:11
Továbbra sincs pontja a DKSE-nek a férfi kézilabda NB I-ben. A debreceni csapat újabb legyőzője a másik eddigi nullpontos, a Tatabánya volt.

Az első félidőben 20 percig fej fej mellett haladtak a csapatok, ekkor azonban a Tatabánya támadásban sokat javult, ami az eredményben is megmutatkozott. A hazaiak a szünetre ötgólos előnyt szereztek, így igencsak volt mit mondania Bíró Imrének az öltözőben.

Szünet után hattal is ment a Tatabánya, amikor szép lassan megkezdte a felzárkózást a hajdúsági legénység. A 17. percben már csak egy gól volt a különbség, és három perccel a vége előtt már annyi sem: egyenlített a DKSE. A hajrá azonban a hazaiaké volt, miután Székely és Diaz góljaira nem tudtak válaszolni Gúnyáék.

Vereségével immár egyedül nullpontos a DKSE a táblázaton.

Férfi kézilabda NB I., 5. forduló:
Tatabánya–DKSE 29–27 (14–9)
900 néző. V: Dobrovits, Tájok
Tatabánya: Szente – SZÉKELY 10 (6), DIAZ 2, Dénes, Nagy T. 1, HALÁSZ 7, Kiss Á. 2. Cs: Melus (kapus), Kányai, Szabó Gy., Serfel, KOCSIS 7, Kanyó Á., Urban. Edző: Debre Viktor, Kanyó Antal
DKSE: KENYERES – Vasile, Isailovic 4, Kravcsenko 1, VADKERTI G. 6, Kelecsevics 4, PÁLOS 7 (1). Cs: Djordjevics (kapus), Hornyák, Pető, Lókodi, HIMER 4, Gúnya 1. Edző: Bíró Imre
Az eredmény alakulása: 6. p.: 4–3. 18. p.: 7–6. 26. p.: 11–8. 36. p.: 17–12. 43. p.: 20–18. 51. p.: 24–23. 57. p.: 27–27
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 1/1

Debre Viktor: – Túltettük magunkat a holtponton, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.
Bíró Imre: – Küzdelmes meccs volt, döntetlen ízzel.