Győzelem Azerbajdzsánban

| 2009. 10. 18. | 19:30:17
Debrecen - Második Európa-bajnoki selejtezőjét játszotta a 2010-es dán-norvég kontinensbajnokságra pályázó női kézilabda-válogatott, amely ezúttal Azerbajdzsán legjobbjaival mérkőzött Bakiban.

Az első percek megilletődöttsége után kijött a két csapat közötti tudáskülönbség, már a félidő végén is tíz góllal vezetett a magyar válogatott. A második játékrészben tovább növeltük előnyünket, a vége 31–15 lett, így két meccs után is hibátlanok vagyunk. A debreceni játékosok közül Bulath két góllal járult hozzá a sikerhez, Szabó Valéria ezúttal nem volt eredményes.

2. CSOPORT, 2. FORDULÓ
AZERBAJDZSÁN-MAGYARORSZÁG 15-31 (6-16).
Baki, 800 néző. V: Mazeika, Gatelis (litvánok).
AZERBAJDZSÁN:
Salamakha - Abbasova 1, DERYABINA 8 (1), Tankaskaya 1, Zaporozhets, Jafarova H. 1, Khametova 2. Csere: Jafarova G. (kapus), Chikayeva, Pogonina 1 (1), Gorodtsova 1.
MAGYARORSZÁG: PÁLINGER - Bódi 3, Bulath 2, SZUCSÁNSZKI 6 (4), TOMORI 4, Tóth T. 3 (1), VINCZE 4. Csere: Herr O. (kapus), Tóth K. 3, Hornyák Á. 1, Zácsik 1, Szabó V., Orbán A. 3, Kovacsics 1.
Az eredmény alakulása. 4. p.: 2-0. 11. p.: 3-4. 24. p.: 3-14. 36. p.: 6-19. 43. p.: 8-23. 49. p.: 10-26. 58. p.: 13-30.
Kiállítások: 4, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 4/2, ill. 5/5.

Szexuális erőszak a Blaháné utcán: tagad az egyik vádlott
Hencidáról érkezett a két férfi Debrecenbe szórakozni...