Risztov Éva ma lemaradt a dobogóról

| 2014. 08. 14. | 18:21:27
A debreceniek olimpiai bajnoka azt mondja, úszott egy jót...

Risztov Éva a negyedik helyet szerezte meg a berlini úszó Európa-bajnokságon a nyíltvízi úszók csütörtöki 5 kilométeres női versenyében, amelynek győztese a német Isabelle Harle lett. A szám másik magyarja, Szilágyi Nikolett 11-ként végzett.

Az egyéni indításos, 22 főt felvonultató viadalon, amelyben a rajthelyről percenként követték egymást a résztvevők, a szerdán az olimpiai távú 10 kilométeren Eb-ezüstérmes Risztov sokáig dobogós pozíciót foglalt el, végül azonban a hazaiak versenyzőjén kívül még ketten - a 10 km nyitónapi Európa-bajnoka, a holland Sharon van Rouwendaal és a spanyol Mireia Garcia Belmonte - is nálánál jobb idővel érkeztek célba. A magyar versenyző mögé szorult ugyanakkor a szám Európa-bajnoki címvédője, az olasz Rachele Bruni.

"Még sohasem úsztam ilyen formában, maradjunk annyiban, érdekes volt - nyilatkozta Risztov Éva. - Összességében úsztam egy jó öt kilométert, akik tegnap is versenyeztek, azok közül csak a holland lány előzött meg, a másik kettőnek nem volt benne az izmaiban tíz kilométer."

Mostantól egyetlen varsói hivatalban sem lehet vallási jelkép
Sem a falakon, sem az alkalmazottak asztalain.
Síncserére készül a DKV
Nyílt beszerzési eljárás.
Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?
A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára.
A legtöbb ingatlant Debrecenben hirdették meg
Felpörgött az ingatlanpiac Magyarországon az első negyedévben.
Nyíregyházi cég vette meg a debreceni Kartonpackot
A Covid alatt helyezték állami felügyelet alá.
Pünkösd: két napig minden nagy élelmiszerbolt zárva tart
Addig várhatóan megrohamozzák az üzleteket az emberek.
Élőzenés est Debrecen legújabb szórakozóhelyén
Minden korosztály otthon érezheti magát
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.