A serdülő országos bajnokságon is gyűjtötték az érmeket az atléták

| 2011. 03. 07. | 11:27:08
Debrecen – A felnőtt, a junior és az ifjúsági ob után a serdülők fedett pályás országos bajnokságán is remekeltek a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái: a debreceniek szép eredményeket értek el a fővárosban.

Kiemelkedett Kozák Luca (edző: Suba László) teljesítménye 60 méteres síkfutásban (7,98 mp) és Boda Ákos (edző: Donka László) produkciója 60 méteres gátfutásban (8,38 mp): ők bajnokságot nyertek és a második versenyszámukban is az előkelő második helyet szerezték meg (Kozák Luca 60 méteres gátfutásban 9,03-at, Boda Ákos 60 méteres síkfutásban 7.29-et ért el). A DSC-SI Pávai Bettina (edző: Suba László) révén gerelyhajításban (38,56 m) további aranyéremmel gazdagította az éremgyűjteményét, és a harmadik helyet megszerezve Zajácz Petra (edző: Szabó Robert) is dobogóra állhatott ebben a versenyszámban (34,40 m).

A fiú 4x200 méteres váltó (edzők: Donka László, Suba László) nagyszerű versenyben szintén a harmadik helyen végzett (1:40,74), a csapat tagjai Boda Ákos, Szathmári Csaba, Nánási Norbert és Kovács Péter voltak. Említésre méltó még, hogy Tácsik Anna (edző: Suba László) 60 méteres síkfutásban (8,65 mp) és 60 méteres gátfutásban (10,39) egyaránt a 6. helyet szerezte meg, míg Zajácz Petra magasugrásban (140 cm) szintén a 6. helyen végzett.

A DSC-SI várja a tehetségeket!

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétika-szakosztálya tagfelvételt hirdet az általános iskolák tanulói  (az 1999 és 2002 között születettek) számára. Az erő, a gyorsaság, az ügyesség, a hajlékonyság, és az állóképesség fejlesztése garantált, a DSC-SI vár mindenkit, aki meg szeretne ismerkedni a sportággal.  Információ kérhető Perényi Gabriella szakág vezetőtől a 06 (30) 592-4520-as telefonszámon.

Marozsán kikapott, de 185 ezer dollárral gazdagodott
A szoboszlói teniszező a negyeddöntőben búcsúzott.
Hajdú-Biharban még mindig sok influenzás van
Hazánkban akut légúti fertőzés tüneteivel 207 900 ember keresett fel orvost.
Letették a logisztikai csarnok alapkövét Ebesen
A cégcsoport érdekeltségein keresztül már Debrecenben is jelen van. Zöld és lakosságbarát.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Pert nyert a Forbes a Hell cég ellen, azaz le lehet írni a milliárdos tulajdonosok nevét
2019-ben a személyiségi jogok megsértése miatt nyújtottak be keresetet a bíróságra.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.