dvsc.hu

2018.01.27. 13:57

Fotó: dvsc.hu

A Szeged volt az ellenfél.

Megnyerte idei első felkészülési mérkőzését az NB II-ben szereplő Szeged 2011 ellen a DVSC - írja a klub hivatalos honlapja.

A portál beszámolója szerint a találkozó első félidejében is több lehetsőége volt a Lokinak, de gólt nem tudott szerezni a csapat.

A második félidőben aztán Jovanovics góljával szerzett vezetést a Debrecen, majd Ferenczi és Soós is betalált a szegediek kapujába. A vendégek erejéből csak szépítésre futotta.

DVSC–Szeged 2011 3-1 (0-0)
Debrecen-Pallag. Vezette: Kátai Gábor.
DVSC I. félidő: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna - Bódi (Bukta 30.), Tőzsér, Filip (Csősz 30.), Varga K. - Könyves, Takács. II. félidő: Szabados – Kuti, Mészáros, Újvárosi, Ferenczi - Bukta (Bereczki 75.), Jovanovic, Csősz (Szekulics 75.), Sós - Mengolo, Bíró P.
Szeged: Molnár P. – Áchim, Papp F., Farkas (Hegedűs 55.), Zabari (Balogh G. 55.) - Coroian, Bódis, Szabó P. (Kasuba 70.), Nikorec – Kertész (Pászka 55.), Zádori
Gól: 1-0 Jovanovics (52.), 2-0 Ferenczi (11-esből, 64.), 3-0 Sós (66.), 3-1 Zádori (73.)