Az újvárosiak nem ijedtek meg Mezőkövesden

| 2017. 07. 01. | 23:44:00
Fordítottak az edzőmeccsen.

Az NB I-be idén feljutó Balmazújváros 2–1-re legyőzte a Mezőkövesdet a két csapat szombati felkészülési mérkőzésén - írja az nso.hu.

A kövesdiek kezdték jobban a találkozót, már az első percben előnybe kerültek Gohér Gergő 18 méteres lövése révén.

A Balmazújváros nem esett össze, előbb Zsiga Ervin tizenegyesből egyenlített, majd a második félidő közepén Fekete Ádám juttatta közelről a labdát a kapuba.

Mezőkövesd–Balmazújváros 1–2
Mezőkövesd, Városi Stadion, 150 néző. Vezette: Ducsai
Mezőkövesd Zsóry, 1. félidő: Tujvel – Baracskai, Hudák D., Pillár  Gohér, P. Keita, Farkas D., Strestik, Fröhlich, Brasen, Novák Cs. 2. félidő: Tujvel – Szalai A., P. Keita (Veszelinovics, 71.), Gohér (Sulek, 71.), Novák Cs., Tóth B., Vadnai, Strestik (Köböl, 84.), Farkas D., Pillár (Szeles, 71.), Brasen (Csirmaz, 84.)
Balmazújváros, 1. félidő: Horváth L. – Habovda, Rus, Tamás L., Bódis, Vajda, Haris, Zsiga, Andrics, Kovács Á., Uzoma. 2. félidő: Horváth L. – Habovda (Kamarás, 68.), Vajda (Bokros, 68.), Andrics, Fekete Á., Rus, Tamás L., Virág, Zsiga (Vólent, 68.), Uzoma, Batarelo
Gólszerző: Gohér (1.), ill. Zsiga (39. – 11-esből), Fekete Á. (67.)

Völner-Schadl-ügy: megszólalt az ügyészség
Hangsúlyozzák, nem lettek tények kihúzva a vádiratból.