Elmaradt a Loki-győzelem a Kisvárda ellen

| 2017. 01. 25. | 14:51:00
Hiába volt több lehetőségük.

A DVSC a szerdai első felkészülési mérkőzésen a Kisvárda együttesét fogadta a Debreceni Labdarúgó Akadémián. A találkozón pályára lépett a Vasastól kölcsönbe érkezett Osváth Attila, illetve két fiatal, Koval Viktor és Virág Ákos is - írja a dvsc.hu.

Az első húsz perc kiegyenlített játéka után a Kisvárda a 26. percben megszerezte a vezetést, és a szünetig a hazaiak nem is tudtak egyenlíteni.

A Loki az 55. percben az új szerzemény, Osváth Attila távoli bombájával egyenlített, majd a 71. percben átvette a vezetést is: Osváth passzából Könyves Norbert közelről talált a kapuba.  Az előnyt azonban nem sikerült megtartani, mert a hajrában egyenlítettek az NB II-es vendégek.

A csapat ma még egy edzőmmeccset játszik a Balmazújváros ellen.

DVSC – Kisvárda 2-2 (0-1)

Debrecen-Pallag. Vezette: Veizer.
DVSC: Verpecz (Kovács P. 88.) – Osváth, Koval (Vincze 65.), Mészáros, Ferenczi (Sütő 80.) - Filip, Szekulics – Könyves (Szabó J. 80.), Virág (Varga K. 46.), Nagy K. (Kóródi 46.) - Takács T. (Kerekes 80.)
Kisvárda: Lékai (Ivancsics 46.) – Talabér, Vermes (Papucsek 60.), Fodor F. (Izing 60.), Vári (Fodor A. 70.) – Gosztonyi (Szabó P. 70.), Lucas (Toma 78.), Horváth A. (Rucsko 46.), Délczeg (Minczér 46.) – Bacsa (Oláh G. 60.), Horváth Z. (Hej 60.)
Gól: 0-1 Horváth Z. (26.), 1-1 Osváth (55.), 2-1 Könyves (71.), 2-2 Rucskó (85.)