Cívishír

2017.09.29. 20:20

Fotó: deac.hu

Kikaptak a debreceniek az első bajnokin.

Vereséggel kezdte a bajnokságot a DEAC a férfi kosárlabda NB I. A csoportjában. A debreceniek a szezon első meccsén hazai pályán fogadták a Szeged gárdáját, és végül 12 ponttal kikaptak a Tisza-parti gárdától.

Az első negyedet még döntetlenre hozták Molnár Andrásék, ám a folytatásban már a vendégeknek ment valamivel jobban, az ő akaratuk érvényesült inkább, így a következő három negyedet hozták, ahogy telt az idő, a hazaiak 8-10 pontnál nem nagyon tudtak közelebb férkőzni, így végül fejet kellett hajtaniuk a szegediek előtt.