Szerdán kezdődik a junior kosárdöntő Debrecenben

Szabolcsihír

2017.04.25. 15:03

Szerdán kezdődik a junior kosárdöntő Debrecenben

A Nyíregyházi Sc a Vasassal, a Péccsel és Honvéddal játszik első körben.

Hirdetés

Elérkezett az utolsó felvonás a junior fiú kosárlabda bajnokságban.  A mindent eldöntő, utolsó mérkőzéseket 8 csapat részvételével Debrecenben rendezik meg szerdától szombatig.

A torna szerdán reggel 9 órakor kezdődik a Honvéd és a Szombathely összecsapásával az Oláh Gábor utcai Sportcsarnokban. A Nyíregyházi Sc junior csapata Pethő Ákos vezényletével 11 órakor fog először a pályára lépni a
csoportjában a Vasas ellen, majd este 19.30-tól Pécs ellen mérkőznek meg, csütörtökön pedig  15.00 órától a Honvéd következik.
A tornán csoportok első két helyezettje jut az elődöntőbe, a harmadik és negyedik helyezettek az ötödik-nyolcadik helyért folytathatják. Pénteken következik a keresztjáték, szombatig pedig jönnek a helyosztók, a fináléban 15 órakor dobják fel a labdát.

A döntő csoportjai:

"A" csoport
Soproni SI "A"
Debreceni KA-DEAC
Szombathelyi SI KA
MAFC

"B" csoport
Nyíregyházi SC KA "A"
Budapesti Honvéd "A"
Kosárlabda Akadémia Pécs
Vasas Akadémia

A torna műsora:
    

   "A" csoport - Fiú junior      
 
"A" csoport - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
(4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
  Soproni Sportiskola/A - MAFC   2017.04.26 - 13:00 szerda  
  Debreceni KA - DEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs   2017.04.26 - 15:00 szerda  
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Sportiskola/A   2017.04.27 - 09:00 csütörtök  
  Debreceni KA - DEAC - MAFC   2017.04.27 - 11:00 csütörtök  
  MAFC - Kosárlabda Akadémia Pécs   2017.04.27 - 17:00 csütörtök  
  Soproni Sportiskola/A - Debreceni KA - DEAC   2017.04.27 - 19:00 csütörtök  


 

      "B" csoport - Fiú junior      
"B" csoport - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
(4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
  Budapesti Honvéd /A - Szombathelyi Sportiskola KA   2017.04.26 - 09:00 szerda  
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Vasas Akadémia/A   2017.04.26 - 11:00 szerda  
  Budapesti Honvéd /A - Vasas Akadémia/A   2017.04.26 - 17:30 szerda  
  Szombathelyi Sportiskola KA - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A   2017.04.26 - 19:30 szerda  
  Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA   2017.04.27 - 13:00 csütörtök  
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Budapesti Honvéd /A   2017.04.27 - 15:00 csütörtök



2017. április 28.(péntek)
10:00 B III. helyezett:  A IV. helyezett
12:00 A III. helyezett: B IV. helyezett
14:00 B I. helyezett: A II. helyzett
16:00 A I. helyezett:  B II. helyezett


2017. április 29.(szombat)
9:00 E vesztes - F vesztes (7.helyért)
11:00 E győztes - F győztes (5. helyért)
13:00 G vesztes - H vesztes (3. helyért)
15:00 G győztes - H győztes (1. helyért)
 

Hirdetés



Hozzászólás

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés