Loki-vereség Érden

| 2017. 03. 29. | 21:43:00
A második félidő nem sikerült.

Vereséget szenvedett a női kézilabda NB I szerdai játéknapján a DVSC-TVP együttese. A debreceniek az Érd otthonában kaptak ki. Az első félidőt követően csupán egy góllal vezettek a hazaiak, a második játékrészt azonban nagyon rosszul kezdte a Loki. Ekkor tíz perc kellett ahhoz, hogy Varsányiék megszerezzék az első góljukat, és ez gyakorlatilag meg is pecsételte a sorsukat: Az ebben az időszakban összeszedett hátrányukat már nem tudták ledolgozni.

Női kézilababda NB I

ÉRD–DVSC-TVP 23–19 (8–7)

Érd, 1300 néző. V: Hargitai, Markó
ÉRD: JANURIK – Krpezs 3, M. González, A. Bulatovics 3, Kisfaludy, KLIVINYI 6, ARAÚJO 4. Csere: Gridnyeva (kapus), Signaté, Kiss N. 4, Fekete B. 1, Gulyás, Szabó L. 2 (1). Edző: Szabó Edina
DVSC: Horváth-Pásztor – Varsányi, Garbuz, Deszpotovics 2, Sirián 1, JEZSIKAVA 4, Kelemen 1. Csere: Lajtos (kapus), Siska 3 (1), CSÁKI 6 (3), Marincsák, Tóth M. 1, Tóvizi 1, Punko. Edző: Tone Tiselj
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–2. 15. p.: 5–2. 20. p.: 7–4. 25. p.: 7–7. 39. p.: 13–7. 42. p.: 13–10. 46. p.: 16–10. 51. p.: 19–16. 57. p.: 21–17
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/1, ill 6/4
MESTERMÉRLEG
Szabó Edina:
 – Fontos két pontot szerzett a csapat, nagyon jó védekezéssel és kiváló kapusteljesítménnyel.
Tone Tiselj: – Mindenekelőtt gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten nyert, de a saját lányaimnak is gratulálnom kell, mert jól játszottak. A második félidő elején hibáztam, amikor a sérült Anna Punykót a pályára küldtem, a lányok akkor elvesztették a ritmust és csak akkor játszottunk rosszul. A csapatot próbáltam forgatni, mert hétvégén a Magyar Kupa vár ránk.