Megsemmisítő vereség a Fradi ellen

| 2017. 01. 13. | 20:25:00
Ez a játék méltatlan volt a debreceni közönséghez.

Bár a mérkőzést megelőzően nagyon fogadkoztak a debreceni lányok, ebből semmi nem valósult meg: az FTC a játék minden elemében a DVSC fölé nőtt, és kilencgólos győzelmet aratott. A Loki 3 percig tudta tartani a vendégek tempóját, 2-2 után sorozatban öt gólt dobtak a zöld-fehérek, jellemző a hazaiak passzivitására, hogy 7 percen keresztül nem tudtak gólt dobni. A gyenge játékot a hazai közönség is nehezen bírta: "ébresztő" és "kurva gyenge" rigmusokkal próbálták felrázni a lányokat. Hiába, a játék képe nem változott, a szünetre 14-6-os vezetéssel ment a Fradi.

Tiselj mesternek a félidőben sem sikerült felrázni a társaságot, ráadásul Kovacsicsék sem vettek vissza a tempóból, így a második félidőben volt, hogy már tizenkettővel is ment az FTC. A végén a különbség ugyan csak kilenc lett, ez egyáltalán vigasztalja a hazai nagyérdeműt. A DVSC képtelen volt felnőni a rangadóhoz és közönségéhez, jobb ezt a meccset mihamarbb elfelejteni...

DVSC-TVP – FTC RAIL CARGO HUNGÁRIA 17–26 (6–14)
Debrecen, 1800 néz. Vezette: Kékes Cs., Kékes P.
DVSC: Horváth-Pásztor – Varsányi 1, Punyko 2, Garbuz 4, Sirián 1, JezsikavaKelemenCsere: Lajtos (kapus), Deszpotovics, Csáki2 (2), TÓVIZI 3, Siska 3, Tóth M. 1, Pénzes, Marincsák. Edző: Tone Tiselj
FTC: SZIKORA – LUKÁCS 7, KOVACSICS 5, Snelder 1, Szekeres, SZUCSÁNSZKI 3, Schatzl 2 (1)Csere: PENA 4 (1), Szarka, Jovanovics 1, Hornyák D. 1, Mészáros R., Faluvégi 1, Monori 1, Mód Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–2. 9. p.: 2–7. 21. p.: 5–11. 38. p.: 9–18. 44. p.: 10–20. 50.p.: 14–23. 54.p.: 14–26.
Kiállítások: 6, ill. 12 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 4/2

MESTERMÉRLEG
Tone Tiselj: – Nagyok az elvárások szurkolóinktól, próbáltunk ennek megfelelni. Három nehéz mérkőzés után következett számunkra a Fradi, így nem volt könnyű dolgunk, és a sok sérülés, mely csapatunkat sújtja, sem könnyítette meg a dolgunkat. Gratulálok a zöld-fehéreknek és sok siker kívánok nekik a BL-meccsekre
Elek Gábor: – Ez mindig a legjobb hangulatú kézilabda mérkőzés Magyarországon. Az első félidei védekezésünk volt a kulcs. Illetve a nagyszerű kapusteljesítményünk. A Debrecen hibáit kihasználva tudtunk győzedelmeskedni.

Bajnoki tabella

csapat mérkőzés győzelem döntetlen vereség lőtt gólok kapott gólok gk. pontszám vesztett pontok
Marozsán kikapott, de 185 ezer dollárral gazdagodott
A szoboszlói teniszező a negyeddöntőben búcsúzott.
Hajdú-Biharban még mindig sok influenzás van
Hazánkban akut légúti fertőzés tüneteivel 207 900 ember keresett fel orvost.
Letették a logisztikai csarnok alapkövét Ebesen
A cégcsoport érdekeltségein keresztül már Debrecenben is jelen van. Zöld és lakosságbarát.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Pert nyert a Forbes a Hell cég ellen, azaz le lehet írni a milliárdos tulajdonosok nevét
2019-ben a személyiségi jogok megsértése miatt nyújtottak be keresetet a bíróságra.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.