Ezt elbukta a Debrecen

2017.02.20. 11:37

Piszkunovék jól kezdtek, de rosszul folytatták (Fotó: Cívishír)

Most vagy döntetlen, vagy vezetnek az erdélyiek.

A DHK két góllal az első harmad után, de a Brassó a következő két játékrészben 3-3 találatot lőtt Gyenesnek, és ezzel visszavágott a szombati vereségért.

Ezzel elvileg összesítésben 2-2 az állás, ám ha a Fellebviteli Bizottság megerősíti a Versenybizottság döntését, akkor 2-1-re vezetnek majd a brassóiak. A két csapat csatája szerdán folytatódik a cívisvárosban.

Jégkorong MOL Liga
Negyeddöntő, 3. mérkőzés

CORONA BRASOV (romániai)–DEBRECENI HK 7–4 (1–3, 3–0, 3–1)
Brassó. V:
 Kamsek, Bajt (szlovénok), Rédai, André (romániaiak)
BRASOV: Tőke; Nagy I., Filip – Bors, Clarke 1 (1) – Imecs, Nagy Cs. – Bíró O., Balázs; McGregor 2 (2), Klempa 1 (2), McDonald 1 (1) – Mihály Á. (3), Molnár Zsolt (1), Gliga 1 – Zabludovszkij (1), Tranca, Zsók 1 – Fodor, Péter Zs., Bíró M. Edző: Martin Lacroix
DHK: Gyenes; Dudás 1 (1), Smith – Varga A., Szagyikov – Hetényi P., Győrfy – Wéber; Brown, Schultz (1), Molnár D. – Berta 2, Piszkunov 1 (1), Vaszjunyin (1) – Hári N. (1), Godó, Saluga – Vincze P. T. Edző: Jason Morgan
Kiállítások: 16 perc, ill. 12 perc+10 perc fegyelmi (Schultz)+végleges fegyelmi (Hári N.)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–1, a Corona Brasov javára