Debrecenben folytatódik az ádáz küzdelem

| 2017. 02. 22. | 11:11:00
Hazai pályán nem szabad bukni!

Négy meccs után 2-1-re vezet a Brassó a Debrecen ellen az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban. Elvileg 2-2 lenne, de a bírómizéria miatt az erdélyiek megóvták a debreceni győzelmet hozó első összecsapást, és annak újrajátszását rendelte el a liga versenybizottsága. Azt a találkozót február 27-re írták ki. Így hivatalosan 2-1 oda.

A DHK szerdán este egyenlíthet hazai pályán, vagy ismét előnyhöz juthat. Nézőpont kérdése.

A felek 18 órától csapanak össze a tócóskerti jégcsarnokban, és ahogy eddig mindegyik meccs, várhatóan ez sem lesz sima. A két, nagyjából azonos erősségű társaság már az alapszakaszban is rendre élvezetes, kemény kiegyenlített mérkőzéseket vívott, és ez a rájátszásra fokozottan igaz.

A DHK a brassói kirándulása első ütközetét behúzta (3-1), de aztán visszavágott a hazai gárda (4-7), pedig az első harmad után két góllal még a hajdúságiak vezettek.

Egyszerűen megjósolhatatlan, melyik csapat jut a négy közé. Mindkettőben megvan erre a potenciál, a napi formákon múlik minden. Reméljük, a hajdúságiak örülhetnek a végén!