Ismét kikapott a Debrecen

| 2012. 10. 14. | 23:00:20
Nagy küzdelemben maradt alul a Factum a bajnokesélyes Kaposvár ellen.

A Factum Sport együttese a Kaposvári KK-t fogadta a kosárlabda bajnokság 3. fordulójában. Az első hazai mérkőzésen kiélezett küzdelem folyt a pályán. Az első negyedben jól tartotta magát a hazai csapat, hisz' az igen erős Kaposvár mindössze 2 pontos előnyre tudott szert tenni. A második negyedben a vendégek keményebb támadójátéka meghozta az eredményt; 8 ponttal megléptek a nagyszünet előtt. A pihenő a debrecenieknek jókor jött, így rendezték a sorokat és a negyedik negyed felénél átvették a vezetést a nem túl nagyszámú, de igen lelkes közönség legnagyobb örömére. Sajnos a végjáték nem a hazaiknak kedvezett, 2 másodperccel a vége előtt dobott vendégponttal az eredmény 74-76 (20-22,14-20,19-14, 21-20).

Jövő héten a Jászberény csapatához látogatunk, talán sikerül megszerezni az első győzelmünket is. Addig is: Hajrá, Factum!